(067) 55-66-590   

ЮРИДИЧНА ГРУПА "ПРАВОВИК"

Юридична група «Правовик» - молода команда, яка складається із більше ніж 10 кваліфікованих юристів, що мають глибокі професійні знання та практичний досвід у сфері надання правових послуг. У складі нашої команди – адвокати, арбітражні керуючі та фахівці у різних галузях права, на рахунку яких багато успішно завершених проектів та судових справ.

Ми спільно працюємо у команді з 2002 року і наші юристи постійно забезпечують високий рівень правової допомоги. Метою нашої діяльності є надання клієнтам якісних юридичних послуг. Кожен клієнт важливий для нас.

команда юристівПрофесійний досвід команди у таких сферах: послуги адвоката у кримінальних справах, послуги арбітражного керуючого, господарське та цивільне право, реєстрація та ліквідація суб’єктів підприємницької діяльності, корпоративне право, житлове право, трудове право, земельне право, сімейне право, адміністративне право, вирішення судових спорів, справи про банкрутство, юридичний супровід виконавчого провадження тощо.

Наша команда надає правову допомогу як громадянам, так і суб’єктам підприємницької діяльності – від початкової стадії організації власної справи до припинення підприємницької діяльності. Головними перевагами нашої роботи є конфіденційність, порядність, взаєморозуміння, відповідальність та ефективне вирішення складних юридичних питань.

Звернувшись до нас, більшість клієнтів продовжують і надалі співпрацювати з нами. Постійним клієнтам забезпечуємо відкритий доступ до консультацій і юридичних послуг без перерв і вихідних. Ми будуємо міцні відносини з клієнтами, і вони рекомендують нас друзям.

Для нас є важливим постійний професійний розвиток та самовдосконалення, аби наші клієнти отримували ефективний захист своїх прав та інтересів. Наші юристи постійно удосконалюють свою майстерність та стежать за змінами в законодавстві.

Якщо Вам потрібна юридична допомога, зателефонуйте нам вже сьогодні! Юридична група «Правовик» стане Вашим надійним партнером у вирішенні будь-яких юридичних питань.

Друк
 Адреса офісу:
м. Черкаси, вул. Героїв Дніпра, 53

 Часи роботи:
Понеділок - П'ятниця з 9-30 до 17-00
(в інші години - за домовленістю)

 Контактні телефони:
тел.: +38 (098) 15-11-806
+38 (067) 55-66-590