(067) 55-66-590   

Публічні закупівлі

Публічні закупівлі в Україні останнім часом набирають все більшої популярності серед представників малого та середнього бізнесу. То що ж представляють собою публічні закупівлі?

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» всі органи державної влади, органи місцевого самоврядування, а також юридичні особи, які у своєму статутному капіталі мають державну частку акцій, що перевищує 50 відсотків, зобов’язані закуповувати всі необхідні товари, роботи та послуги шляхом проведення тендеру (торгів) у системі Prozorro.

Тобто у разі якщо є Ви є виробником / постачальником товарів, робіт або ж надаєте послуги, то у Вас є можливість заробити кошти, розвинути свій бізнес та здобути надійних замовників в особі держави шляхом участі у тендерах у системі Prozorro.

Замовники у системі Prozorro розміщують тендерну документацію із вимогами, які пред’являються до учасників закупівель, а також точно описують необхідний предмет закупівлі. Отже, Ви відразу маєте можливість ознайомитись із цими вимогами, та у разі якщо вважаєте, що зазначені критерії якось умисно обмежують коло Учасників, дискримінують або ж є такими, що написані «під одного учасника», у Вас є можливість оскаржити ці умови та все ж запропонувати свій товар або послугу для чесної конкурентної боротьби.

Звичайно, сама процедура закупівель має не малу кількість нюансів, які необхідно врахувати для правильного вибору тендеру, підготовки Вашої тендерної пропозиції, участі в аукціоні та підписанні договору. Тому Юридична група «Правовик» пропонує наступні послуги кваліфікованих спеціалістів:

  1. Усні та письмові консультації у сферу публічних закупівель;
  2. Вибір тендеру та підготовка тендерної пропозиції для участі у закупівлі;
  3. Підготовка необхідних документів відповідно до чинного законодавства (довідки, антикорупційна програма та інше);
  4. Реєстрація на електронних майданчиках та супровід на аукціоні;
  5. Юридичний супровід укладання договору за результатами тендеру;
  6. Оскарження незаконних рішень Замовників до Антимонопольного комітету України та захист прав у суді.
Друк
 Адреса офісу:
м. Черкаси, вул. Героїв Дніпра, 53

 Часи роботи:
Понеділок - П'ятниця з 9-30 до 17-00
(в інші години - за домовленістю)

 Контактні телефони:
тел.: +38 (098) 15-11-806
+38 (067) 55-66-590